Опубліковано: 28.12.2021

Оновлено: 20.01.2022

Нещодавно Державна податкова служба України розмістила новий список джерел інформації для визначення котирувальної ціни, що необхідні для встановлення цілей наступного звітного 2022 року.

Що таке котирувальні ціни?

Згідно зі статтею 39 Податкового кодексу України, котирувальною ціною вважається та ціна на товари сировинного походження, що була отримана шляхом аналізу міжнародного ринку продукції. Котирувальна ціна є середньою за певний період часу або на конкретну дату.

Ознайомитися з повним Рекомендованим переліком джерел інформації ви можете за посиланням на офіційному веб-порталі Державної податкової служби України.

Було корисно? Дізнайтеся більше! Наприклад про те, який Наказ Міністерства Фінансів України вступить в силу з 1 січня 2022 року.

Команда компанії Парето надає послуги у сфері трансфертного ціноутворення. Наші фахівці допоможуть вам швидко та професійно підготувати всю необхідну Документацію, а також встановити котирувальні ціни для цілей звітного періоду. 

Залишилися питання? Тоді скористуйтеся безкоштовною консультацією! Для цього залиште заявку на нашому офіційному сайті, а експерт зв’яжеться з вами найближчим часом.

Замовте безкоштовний аналіз
Вашої Документації по ТЦУ