services 445x740 c

ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ В СФЕРІ ТЦУ

 • Аудит контрольованих операцій

  Включає в себе:

  • Підготовка документації по ТЦУ або окремих її розділів (функціонально-ризиковий аналіз, обґрунтування вибору методу і т. д.
  • Виконання бенч-маркінгу (для підбору співставних компаній і т. д.)
  • Формування файлів з даними про дослідження з зовнішніх загальнодоступних джерел (міжнародні бази даних).
  • Підбір комплекту первинної документації і т. д.
 • Підготовка звітів та документації з ТЦУ

  Включає в себе (частково або повністю):

  • Інвентаризацію операцій з нерезидентами - визначення контрольованих операцій
  • Підготовка Звіту про контрольовані операції
  • Рекомендації щодо автоматизації збору даних, їх угруповання для складання Звіту про к/о
 • Розробка і впровадження політики ТЦУ

  Включає в себе:

  • Вибір оптимальної моделі для впровадження, побудова чіткої регламентації процесів ТЦУ по контрольованим операціям
  • Аудит контрольованих операцій і консультації клієнта, а також підготовка практичних рекомендацій
  • Впровадження обґрунтованої політики ТЦУ, яка базується на аналізі підприємства, його діяльності
  • Контроль застосування політики ТЦУ для його актуалізації, усунення ключових ризиків для платника податків
 • Дослідження ринку та формування діапазону цін / рентабельності для цілей ТЦУ

  Включає в себе:

  • Дослідження ринку - аналіз ринкового сегменту, в якому працює компанія та її конкурентного середовища
  • Встановлення ефективності діяльності компанії
  • Розрахунок діапазону цін і рентабельності компанії

Замовте консультацію з трансфертного
ціноутворення

Можемо взяти ще 3 проекта у цьому місяці. Встигніть замовити послугу оформлення документації по ТЦУ та/або Звіту про К/О

  ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ НАС?

  • advantage 1

   Навчання методології ТЦУ

   Проводимо безкоштовне навчання методології ТЦУ на прикладі Документації клієнта, а не просто здаємо результат робіт

  • advantage 2

   Супровід перевірки ТЦУ

   Безкоштовний супровід перевірки ДФС Документації ТЦУ (письмові відповіді, "інтерв'ю" в органах ДФС і т. д.)

  • advantage 3

   Орієнтир на клієнта

   У наступному звітному році у клієнта Парето є можливість замовити актуалізацію документації ТЦУ зі знижкою до 50%

  • advantage 4

   Досвід

   Більше 60 підготовлених пакетів Документації ТЦУ в рік з різних галузей бізнесу

  • advantage 5

   Конфіденційність

   Гарантуємо і підтримуємо повну конфіденційність усіх клієнтів

  • advantage 6

   Гнучке ціноутворення

   Поетапна оплата, підготовка окремих розділів Документації, погодинна консультація та ін.

  Політика та процес трансфертного ціноутворення (ТЦУ) - розробка та впровадження в Україні

  Трансфертне ціноутворення - сукупність методик "перевірки" з метою оподаткування для тих угод, які проводять взаємозалежні учасники, стягуючи оплату за товари та послуги, надані в рамках однієї групи компаній. Застосування ТЦУ для встановлення вартості угод за принципом "витягнутої руки" необхідне при проведенні всіх операцій з учасниками всередині корпорацій і холдингів. Також дані умови потрібно дотримуватися для угод, які проводяться з контрагентами, зареєстрованими в юрисдикціях з низькими ставками оподаткування.

  Що означає ТЦУ для бізнесу

  У бізнес-процесах трансфертне ціноутворення відіграє роль визначального механізму, за яким встановлюються ціни в угодах між взаємозалежними особами. Це стосується груп компаній, структура яких охоплює кілька організацій. Між ними можуть проводитися операції, метою яких стає перерозподіл загального прибутку на користь тих учасників операцій, що знаходяться в країнах з низькою податковою ставкою. Ціна таких угод може відрізнятися від ринкової, оскільки їх учасники належать до однієї групи та можуть встановлювати особливі умови. Усе це дозволяє змінити податкове навантаження на материнську компанію та отримати більш вигідні умови для збільшення прибутку холдингу.

  Трансфертне ціноутворення для бізнесу є своєрідним guidance, мета якого - забезпечити економію податків і інших витрат материнської компанії на підставі законних методів. При цьому практика ТЦУ контрольованих угод поширюється як на міжнародні, так і на суто внутрішні операції, які можуть використовуватися як об'єкти для зіставлення, диверсифікації операцій постачання і т. д. Предметом угод можуть служити не тільки товари та послуги, але й інтелектуальна власність.

  Аби ТЦУ контрольовані операції здійснювалися в рамках поточного податкового законодавства та не стали джерелом проблем для бізнесу, їх необхідно підпорядкувати певним правилам. Важливим моментом стає правильне складання всієї звітної Документації, яка направляється до податкових органів. Необхідно враховувати, що розробка політики та впровадження процесу трансфертного ціноутворення - процедури, які повинні бути глибоко обгрунтовані. Для обґрунтування цих дій необхідний ретельний фінансовий і функціональний аналіз підприємств-учасників контрольованих операцій.

  Платнику податків необхідно чітко сформулювати й описати методику, по якій проводяться такі операції та підтвердити обрану політику за допомогою посилань на зіставні аналоги. Також потрібно враховувати галузеві документи, які допоможуть обгрунтувати свій вибір конкретної політики для впровадження ТЦУ та проведення контрольованих операцій. Також потрібно розробити керівництво з трансфертного ціноутворення для учасників угод та формалізувати їх за допомогою внутрішньофірмових угод. Потрібно скласти й зберігати звіти про прибутки та збитки, які необхідні при обгрунтуванні політики угод. Для виконання всіх перерахованих дій необхідне доскональне знання всіх нюансів, з якими можуть зіткнутися платники податків при підготовці Документації. Тому рекомендуємо скористатися послугами професіоналів нашої компанії, які допоможуть уникнути критичних помилок в складанні обґрунтування для впровадження ТЦУ, звітів та інших матеріалів.

  Підвищення ефективності бізнесу й інші переваги від впровадження ТЦУ

  Завдяки такому впровадженню можна підвищити економічну ефективність підприємницької діяльності та оптимізувати податкове навантаження. При цьому правильно обрана методика формування вартості для операцій разом з налагодженою системою складання Документації і звітів знімає з підприємства основні податкові ризики. Впровадження такого рішення забезпечує економію часу й ресурсів на підготовку повідомлень і документів для податкових органів.

  Використання механізму трансфертного ціноутворення, заснованого на потребах підприємства та його особливостях, дозволяє створити середовище, в якому окремі підрозділи можуть значно поліпшити свою ефективність. Перерозподіл коштів в одній площині ціноутворення допоможе оптимізувати структуру підприємства та внести коригування для поліпшення продуктивності й отримання прибутку.

  Чому варто звернутися за розробкою та впровадженням ТЦУ до наших фахівців

  Поточне податкове законодавство України вимагає від учасників контрольованих угод своєчасних звітів та іншої Документації. Звіти вимагають розкриття інформації про всі контрольовані угоди, виконані за звітний період. У Документації щодо трансфертного ціноутворення необхідно вказати всі обгрунтування цін, які були використані для проведення операцій.

  Необхідно також враховувати, що законодавство вимагає від платників податків зберігати складену Документацію за кожен звітний період. При цьому податкові органи зберігають за собою право запитувати цю інформацію. Надати її в такому випадку необхідно протягом 30 календарних днів після отримання такого запиту. Тому слід заздалегідь подбати про те, щоб Документація з трансфертного ціноутворення була вчасно та правильно складена.

  Щоб ТЦУ контрольовані угоди не викликали зайвих питань з боку податкових органів, рекомендуємо звернутися за допомогою до експертів. Фахівці нашої компанії виконають розробку політики та впровадження процесу трансфертного ціноутворення з урахуванням всіх особливостей вашої підприємницької діяльності. Існує кілька переваг від співпраці з нашою компанією:

  • Впровадження обґрунтованої політики ТЦУ, яка базується на аналізі підприємства, його діяльності;
  • Контроль застосування політики трансфертного ціноутворення для його актуалізації при зміні фактів і цін, які впливають на операції;
  • Усунення ключових ризиків для платника податків, які пов'язані з повною або частковою несплатою податків;
  • Вибір оптимальної моделі для впровадження в залежності від особливостей підприємства;
  • Побудова чіткої регламентації процесів трансфертного ціноутворення по контрольованим операціям;
  • Аудит контрольованих операцій і консультації клієнта, а також підготовка практичних рекомендацій.

  За допомогою експертів будуть реалізовані всі функції ТЦУ для конкретного підприємства, розроблені та складені з урахуванням специфіки його діяльності. Наші фахівці готові виконати перевірку, аналіз, документування, регламентацію та повне впровадження ТЦУ, а також його захист. Результатом роботи нашої команди стає створення комплексного рішення, яке орієнтоване під потреби конкретного бізнесу. До нього входить не тільки розробка й обґрунтування методів, а й технічна реалізація політики.

  Бізнес-завдання, які допомагає вирішити трансфертне ціноутворення

  Шляхом даного впровадження будуть вирішені практичні завдання для бізнесу. До них входить:

  • Регламентація трансфертного ціноутворення;
  • Визначення осіб-учасників контрольованих угод і виявлення таких операцій;
  • Збір і аналіз інформації, яка стосується контрольованих угод;
  • Вибір оптимальної моделі на основі аналізу отриманих даних;
  • Визначення цін для контрольованих угод і співвіднесення їх з поточними ринковими цінами;
  • Підготовка Документації з ТЦУ, включаючи звіти, керівництво з трансфертного ціноутворення, внутрішньофірмові угоди, документальне оформлення функціонального аналізу;
  • Виявлення ризиків , коригування даних відповідно до них;
  • Автоматичне виконання функцій ТЦУ завдяки запровадженій схемі;
  • Своєчасне надання звітів і Документації до податкових органів.

  Індивідуальне рішення на основі особливостей підприємства допоможе захистити бізнес і своєчасно вносити коригування в робочу схему.

  Результати впровадження ТЦУ

  Результатом від впровадження політики ціноутворення між взаємозалежними учасниками стає чітка налагоджена схема, яка базується на методичних вказівках. У такій системі ТЦУ регламентується за рахунок Документації, де докладно описані функції пов'язаних осіб, їх взаємодія, а також вказані відповідальні сторони. Проведення операцій регулюється положеннями, в яких зафіксовано єдиний підхід до встановлення цін на товари та послуги, інтелектуальну власність і нематеріальні активи. Впровадження такої схеми дозволяє встановити шаблони документів, які застосовуються в угодах. Завдяки трансфертному ціноутворенню по контрольованим операціям здійснюється зниження податкового навантаження в рамках законодавства. При цьому Документація формується в автоматичному режимі шляхом застосування відповідних технічних рішень.

  • shutterstock 68505415 31 e1509102351183
  • shutterstock 68505415 31 e1509102351183
  • shutterstock 68505415 31 e1509102351183
  • shutterstock 68505415 31 e1509102351183
  • shutterstock 68505415 31 e1509102351183
  • shutterstock 68505415 31 e1509102351183
  • Виявлення потреби в режимі телефонної консультації

   01.

  • Проведення анкетування

   02.

  • Виїзд фахівця, усна консультація

   03.

  • Проведення безкоштовного аудиту з нерезидентами

   04.

  • Висновок про наявність контрольованих операцій

   05.

  • Надання письмової консультації

   06.

  Фармацевтична корпорація - розробник, виробник і експортер медичних препаратів для власної оптово-роздрібної мережі в Європі і Азії, в т. ч. - один з лідерів фармацевтичного ринку України

  Завдання

  Підготовка документації для обґрунтування ціноутворення принципу «витягнутої руки» в операціях експорту медичних препаратів в країни з переліку «низькоподаткових юрисдикцій».

  Терміни

  10.06.16 р. - 08.08.16 р.

  Що зроблено

  Підготовлена Документація з використанням рекомендацій ОЕСР - застосована комбінація методів ТЦУ: Метод порівняльної неконтрольованої ціни і Метод чистого прибутку. В результаті обгрунтовано відповідність ціноутворення в к/о умовам порівнянних незалежних операцій, що свідчило про відповідність такого ціноутворення принципу «витягнутої руки».

  Аграрний холдинг, один з лідерів галузі с/г виробництва

  Завдання

  Підготовка Звіту про контрольовані операції та Документального обґрунтування відповідності принципу «витягнутої руки» ціноутворення в контрольованих операціях експорту с/г продукції за контрактами з резидентами країн з переліку «низькоподаткових юрисдикцій»

  Терміни

  01.04.16 р - 30.05.16 р

  Що зроблено

  Підготовлений Звіт про контрольовані операції в законодавчо встановлені терміни із застосуванням методу порівняльної неконтрольованої ціни. Обгрунтовано відповідність цін в контрольованих операціях принципу «витягнутої руки». Висновки підкріплені додатковими аналітичними матеріалами по відповідному сегменту ринку с/г продукції.

  Автомобільний холдинг - виробництво автомобілів, дистрибуція авто, післяпродажне обслуговування автомобілів.

  Завдання

  Підготовка документації ТЦУ по контрольованим операціям виплати відсотків пов'язаним особам нерезидентам, згідно з укладеними договорами довгострокових позик.

  Терміни

  02.05.16 р. - 27.06.16 р.

  Що зроблено

  З використанням комплексу програмних продуктів: IQ Capital, Bloomberg, Cbonds проведено дослідження відсоткових ставок по таким самим договорам позик. Визначено ринковий діапазон таких ставок, який відповідав відсотковим ставкам за умовами контрольованих операцій. Результати дослідження, а так само інші дані, згідно вимог Податкового кодексу України, описані в Документації ТЦУ.

  Кондитерська фабрика - один з провідних виробників кондитерських виробів в Україні

  Завдання

  Підготовка документального підтвердження відповідності принципу "витягнутої руки" ціноутворення в контрольованих операціях експорту кондитерської продукції, а також імпорту обладнання для виробництва даної продукції за 2016 рік.

  Терміни

  22.03.17 р. - 17.06.17 р.

  Що зроблено

  Підготовлено обгрунтування: рівня валової рентабельності собівартості в операціях продажу кондитерських виробів; значення валової рентабельності собівартості щодо поставки товару за договором комісії; рівня чистої рентабельності витрат по нарахуванню комісійної винагороди в рамках договору комісії щодо поставки товару; значення рентабельності активів за операціями імпорту обладнання.

  Перший в Україні виробник ветеринарних препаратів

  Завдання

  Підготовка Звіту про контрольовані операції, а також Документального обґрунтування відповідності принципу «витягнутої руки» ціноутворення в контрольованих операціях експорту ветпрепаратів за контрактами з пов'язаними особами нерезидентами.

  Терміни

  03.02.2017р. - 09.04.2017р.

  Що зроблено

  Для забезпечення підтвердження відповідності умов Контрольованих операцій принципу «витягнутої руки», проведено дослідження результатів діяльності компанії в умовах к/о з продажу ветеринарних препаратів та аналіз її результатів за зіставними компаніями з використанням Методу чистого прибутку.

  tild3366 6430 4930 a166 303663616432 3f3f73e05edd41ecbbcfworktild6330 3962 4532 a530 636665646538 2d3a83a4f250de940edctild6137 3936 4462 a566 343262363062 cookiejellydesserttild3738 6336 4337 b731 356365373135 e06aa39021e248d5928b
  • безкоштовна
   консультація

   за наявними операціями і відповімо на всі актуальні для Вас питання

  • економія
   вашого часу

   на вивчення нюансів і особливостей підготовки Звіту про К/О і Документації ТЦУ в актуальному звітному періоді

  • чітка
   стратегія

   для Вашої компанії в спілкуванні з податковою службою з питань ТЦУ

  ПИТАННЯ , ЯКІ НАМ ЗАДАЮТЬ

  • Який у Вас досвід?

   В сфері ТЦУ працюємо з 2013-го року (практично, з дати впровадження ТЦУ в Україні). Крім того, працювали з трансферним ціноутворенням і до 2013-го року з клієнтами в Польщі, Нідерландах та інших країнах. У підсумку, досвід роботи по ТЦУ - 10 років.

  • Скільки у Вас замовлень в рік зазвичай проходить?

   В портфеле заказов в годовом объеме - больше 30 проектов в различных сферах ТЦО. Кроме того, наблюдаем, что в последние годы растет интерес к услугам ТЦО и количество наших клиентов из года в год увеличивается.

  • Скільки коштують ваші послуги?

   Замовлення Документації середнього рівня складності (не складної і не простої - звичайної, скажімо так) - 78-85 тис. грн. Залежно від обсягу даних і рівня складності, можлива зміна вартості на +/- відсоток. Кінцева ціна узгоджується в індивідуальному порядку, з урахуванням побажань клієнта.

  • Якщо замовлення за кілька років - чи можлива зміна вартості?

   Так, якщо обсяг замовлення значний, з клієнтом обговорюється надання знижки.

  • А скільки буде коштувати якщо ми замовимо документацію за останні два роки і Звіт про контрольованих операціях?

   На даний момент, у нас є можливість зорієнтувати Вас тільки за середньою вартістю послуг. Більш предметно ми можемо узгодити вартість після отримання Анкети для визначення предмета роботи.

  • Скільки коштує окремо складання Звіту про контрольованих операціях?

   Вартість складання Звіту - 2 000 грн., за умови замовлення документації ТЦУ. Якщо замовлення документації не розглядається - 4000 - 6000 грн. Якщо ви пізніше замовите Документацію по ТЦУ з цього Звіту з контрольованих операціяй - на її підготовку надається знижка з урахуванням раніше замовленого звіту.

  • У вас є рекомендації?

   Ви напевно знаєте, що трансферне ціноутворення націлене на контроль операцій з низькоподатковими юрисдикціями, пов'язаними особами. І жодна компанія, відповідно, не хоче розкривати актуальність ТЦУ для себе. У підсумку, офіційні рекомендації по послугах ТЦУ не надаються. Але, Ви можете обговорити питання, що цікавлять з нашим аудитором (податковим консультантом) і зі змісту спілкування - скласти уявлення про рівень нашої компетенції.

  • Які терміни виконання роботи?

   Терміни обумовлюються індивідуально з клієнтом. При замовленні повного пакету документації по ТЦУ, можливий як терміновий порядок виконання - 1-1,5 місяця, так і не терміновий - від 2-х місяців.

  • У Вас дуже велика анкета, і всю її апріорі не можна заповнити - там є конфіденційна інформація?

   Склад анкети - загальні відомості, без розкриття конкретного змісту суті операцій. Оперуючи навіть ними, Компанія Парето зберігає сувору конфіденційність. Ви заповнюєте тільки ті дані, які вважаєте за необхідне. Більш того, наші фахівці можуть провести анкетування в телефонному режимі і самостійно заповнити анкету на підставі спілкування з Вами.

  Залишились питання? Відповімо!

  Заповніть поля нижче для отримання безкоштовної консультаціі