• 2495 min

  Аудит контрольованих операцій

  Безкоштовно проаналізуємо ваші документи і відповімо на питання –
  які особливості складання Звіту про контрольовані операції
  і Документації ТЦУ для Вашої компанії

  Детальніше
 • Підготовка звітів та документації з ТЦУ

  Заощадимо Ваш час на вивчення нюансів і особливостей підготовки Звіту про К/О і Документації ТЦУ в актуальному звітному періоді

  Детальніше
  1118 min

Замовте консультацію з трансфертного
ціноутворення

Можемо взяти ще 3 проекта у цьому місяці. Встигніть замовити послугу оформлення документації по ТЦУ та/або Звіту про К/О


  ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ НАС?

  • advantage 1

   Навчання методології ТЦУ

   Проводимо безкоштовне навчання методології ТЦУ на прикладі Документації клієнта, а не просто здаємо результат робіт

  • advantage 2

   Супровід перевірки ТЦУ

   Безкоштовний супровід перевірки ДФС Документації ТЦУ (письмові відповіді, "інтерв'ю" в органах ДФС і т. д.)

  • advantage 3

   Орієнтир на клієнта

   У наступному звітному році у клієнта Парето є можливість замовити актуалізацію документації ТЦУ зі знижкою до 50%

  • advantage 4

   Досвід

   Більше 60 підготовлених пакетів Документації ТЦУ в рік з різних галузей бізнесу

  • advantage 5

   Конфіденційність

   Гарантуємо і підтримуємо повну конфіденційність усіх клієнтів

  • advantage 6

   Гнучке ціноутворення

   Поетапна оплата, підготовка окремих розділів Документації, погодинна консультація та ін.

  Приклади наших проектів по ТЦУ

  Аграрний холдинг, один з лідерів галузі с/г виробництва

  Завдання

  Підготовка Звіту про контрольовані операції та Документального обґрунтування відповідності принципу «витягнутої руки» ціноутворення в контрольованих операціях експорту с/г продукції за контрактами з резидентами країн з переліку «низькоподаткових юрисдикцій»

  Терміни

  01.04.16 р - 30.05.16 р

  Що зроблено

  Підготовлений Звіт про контрольовані операції в законодавчо встановлені терміни із застосуванням методу порівняльної неконтрольованої ціни. Обгрунтовано відповідність цін в контрольованих операціях принципу «витягнутої руки». Висновки підкріплені додатковими аналітичними матеріалами по відповідному сегменту ринку с/г продукції.

  Автомобільний холдинг - виробництво автомобілів, дистрибуція авто, післяпродажне обслуговування автомобілів.

  Завдання

  Підготовка документації ТЦУ по контрольованим операціям виплати відсотків пов'язаним особам нерезидентам, згідно з укладеними договорами довгострокових позик.

  Терміни

  02.05.16 р. - 27.06.16 р.

  Що зроблено

  З використанням комплексу програмних продуктів: IQ Capital, Bloomberg, Cbonds проведено дослідження процентних ставок по таким самим договорами позик. Визначено ринковий діапазон таких ставок, який відповідав відсотковими ставками за умовами контрольованих операцій. Результати дослідження, а так само інші дані, згідно вимог Податкового кодексу України, описані в Документації ТЦУ.

  Кондитерська фабрика - один з провідних виробників кондитерських виробів в Україні

  Завдання

  Підготовка документального підтвердження відповідності принципу "витягнутої руки" ціноутворення в контрольованих операціях експорту кондитерської продукції, а також імпорту обладнання для виробництва даної продукції за 2016 рік.

  Терміни

  22.03.17 р. - 17.06.17 р.

  Що зроблено

  Підготовлено обгрунтування: рівня валової рентабельності собівартості в операціях продажу кондитерських виробів; значення валової рентабельності собівартості щодо поставки товару за договором комісії; рівня чистої рентабельності витрат по нарахуванню комісійної винагороди в рамках договору комісії щодо поставки товару; значення рентабельності активів за операціями імпорту обладнання.

  Перший в Україні виробник ветеринарних препаратів

  Завдання

  Підготовка Звіту про контрольовані операції, а також Документального обґрунтування відповідності принципу «витягнутої руки» ціноутворення в контрольованих операціях експорту ветпрепаратів за контрактами з пов'язаними особами нерезидентами.

  Терміни

  03.02.2017р. - 09.04.2017р.

  Що зроблено

  Для забезпечення підтвердження відповідності умов Контрольованих операцій принципу «витягнутої руки», проведено дослідження результатів діяльності компанії в умовах к/о з продажу ветеринарних препаратів та аналіз її результатів за зіставними компаніями з використанням Методу чистого прибутку.

  Провідний виробник вогнетривких виробів для металургійних комбінатів, представництво міжнародної німецької корпораціі

  Задача:

  Аудит операцій з нерезидентами, перевірка Звіту по контрольованих операціях, підготовка документації ТЦУ за операціями імпорту сировини, імпорту обладнання, експорту готової продукції. Операції проводилися із пов'язаною особою засновником.

  Терміни:

  02.04.2018 р. - 12.05.2018 р.

  Що зроблено:

  Перевірено умови операцій імпорту та експорту з усіма нерезидентами за відповідний звітний період на предмет контролю з питань трансферного ціноутворення. Перевірено за підсумками аудиту Звіт по контрольованих операціях, складений клієнтом. Проведено дослідження результату діяльності компанії щодо рентабельності активів, рентабельності продажу продукції, рентабельності витрат діяльності. Обґрунтовано умови контрольованих операцій принципом «витягнутої руки» із застосуванням комбінованих методів ТЦУ: Ціни перепродажу і Чистого прибутку, Витрати «плюс» і Чистого прибутку, Порівняльної неконтрольованої ціни і Чистого прибутку.

  Представництво в Україні ТНК-компанії з виробництва автохіміі

  Задача:

  Підготовка Звіту по контрольованих операціях, а також Документального обґрунтування відповідності принципу «витягнутої руки» ціноутворення в контрольованих операціях імпорту товару, імпорту сировини для виробництва продукції. Операції проводилися з пов'язаним представником.

  Терміни:

  03.05.2018 р. - 19.06.2018 р.

  Що зроблено:

  Для забезпечення підтвердження відповідності умов Контрольованих операцій принципом «витягнутої руки», проведено дослідження результатів діяльності компанії в умовах к / о по імпорту товару, імпорту сировини і аналіз її результатів за порівнянними компаніям з використанням комбінованих методів ТЦУ: Методу ціни перепродажу і Методу чистого прибутку.

  Імпортер електронних компонентів провідних світових брендів

  Задача:

  Підготовка Документального обґрунтування відповідності принципу «витягнутої руки» ціноутворення в операціях імпорту товару від контрагента з низькоподатковій юрисдикції - в порядку, передбаченому ст. 39 ПКУ.

  Терміни:

  10.06.2018 р. - 22.07.2018 р.

  Що зроблено:

  Для виконання норм п. п. 140.5.4 ПКУ проведено складання документації ТЦУ в форматі вимог п. п. 39.4.6 ПКУ, проведено дослідження умов операцій, що вимагають обґрунтування відповідності принципу «витягнутої руки». Проведено дослідження результатів діяльності компанії в умовах операцій з імпорту електронних компонентів. Застосовано комбіновані методи ТЦУ: Витрати «плюс» і Чистого прибутку. к / о з продажу ветеринарних препаратів та аналіз її результатів за порівнянними компаніям з використанням Методу чистого прибутку.

  Провідний виробник лікеро-горілчаних виробів в Україні.

  Завдання:

  Підготовка Звіту про контрольованих операціях, а також Документального обґрунтування відповідності принципу «витягнутої руки» ціноутворення в контрольованих операціях імпорту сировини (виноматеріалу) для виробництва продукції. Операції проводилися з контрагентами - резидентами країн з переліку «низькоподаткових» юрісдікцій.

  Терміни:

  12.07.2018 р - 19.08.2018 г.

  Що зроблено:

  Підготовлено Звіт по контрольованих операціях по 9-ти контрагентам. Складено 9 томів документації ТЦУ. Проведено дослідження ринку функціонування компанії, результатів її діяльності. Для забезпечення підтвердження відповідності умов Контрольованих операцій принципом «витягнутої руки» використано комбіновані методи: Ціни перепродажу і Чистого прибутку.

  Один з провідних європейських виробників банківських та інших платіжних карт.

  Задача:

  Підготовка Звіту по контрольованих операціях та Документального обґрунтування відповідності принципу «витягнутої руки» ціноутворення в контрольованих операціях зі сплати ліцензійних платежів нерезидентам - пов'язаним особам.

  Терміни:

  09.08.2018 р. - 21.09. 2018 р.

  Що зроблено:

  Підготовлено Звіт про контрольованих операціях. Складено Документацію ТЦУ за підсумками дослідження ліцензійних умов в рамках контрольованих операцій і порівнянних угод. Проведено додатковий аналіз результатів діяльності підприємства після сплати ліцензійних платежів, з метою визначення їх впливу на сплату податку прибуток. Обґрунтовано умови Контрольованих операцій принципом «витягнутої руки» з використанням методу Порівняльної неконтрольованої ціни і методу Чистого прибутку.

  Група компаній - один з провідних виробників м'ясо-молочної продукції в Україні.

  Завдання:

  Підготовка Документального обґрунтування відповідності принципу «витягнутої руки» ціноутворення в контрольованих операціях експорту м'яса в стани Близького Сходу. В угодах брала участь пов'язана особа.

  Терміни:

  29.08.2018 р. - 19.10.2018 р.

  Що зроблено:

  Підготовлено 3 томи Документації ТЦУ. Проведено дослідження конкурентного середовища компанії та визначено зіставні компанії-конкуренти. З урахуванням результатів діяльності порівнянних компаній проведено підтвердження відповідності умов Контрольованих операцій принципом «витягнутої руки»: використано метод Витрати «плюс» і метод Чистого прибутку.

  Представництво в Україні провідного європейського виробника устаткування для функціонування та обслуговування інфраструктури в сфері електроенергетики

  Задача:

  Аудит операцій з нерезидентами, підготовка Звіту по контрольованих операціях, підготовка документації ТЦУ за операціями експорту продукції. Операції проводилися із пов'язаною особою засновником.

  Терміни:

  08.10.2018 р. - 19.11.2018 р.

  Що зроблено:

  Перевірено умови операцій імпорту та експорту з усіма нерезидентами за відповідний звітний не предмет контролю з питань трансфертного ціноутворення. Підготовлено за підсумками аудиту Звіт про контрольованих операціях. Проведено дослідження результату діяльності компанії щодо експорту продукції. Обґрунтовано умови контрольованих операцій принципом «витягнутої руки» із застосуванням комбінованих методів ТЦУ: Витрати «плюс» і Чистого прибутку.

  Один з провідних операторів ринку страхування в Україні

  Завдання:

  Підготовка Звіту по контрольованих операціях, підготовка документації ТЦУ за операціями сплати відсотків по кредитах. Операції проводилися із пов'язаною особою.

  Терміни:

  08.11.2018 р. - 22.12.2018 р.

  Що зроблено:

  Складено Звіт по контрольованих операціях, ідентифіковано дані про пов'язаній особі в нормативно передбаченому порядку. Проведено дослідження порівнянних угод з використанням міжнародних баз: Bloomberg, IQ Capital, RUSLANA. Обґрунтовано відповідність умов контрольованих операцій принципом «витягнутої руки» із застосуванням комбінованих методів ТЦУ: Порівняльна неконтрольованої ціни і Чистого прибутку.

  worktild6330 3962 4532 a530 636665646538 2d3a83a4f250de940edctild6137 3936 4462 a566 343262363062 cookiejellydesserttild3738 6336 4337 b731 356365373135 e06aa39021e248d5928bbg img 1nanotec457d1fed6beee4982a729978553fb8ae2alcohol store 1122f80d6323f28eMeat products Cheese Nuts Quark curd cottage 512074 2560x1440216d4c7243c0db9b638e7f709eb5163cImage 1 1
  • безкоштовна
   консультація

   за наявними операціями і відповімо на всі актуальні для Вас питання

  • економія
   вашого часу

   на вивчення нюансів і особливостей підготовки Звіту про К/О і Документації ТЦУ в актуальному звітному періоді

  • чітка
   стратегія

   для Вашої компанії в спілкуванні з податковою службою з питань ТЦУ

  ПИТАННЯ , ЯКІ НАМ ЗАДАЮТЬ

  • Який у Вас досвід?

   В сфері ТЦУ працюємо з 2013-го року (практично, з дати впровадження ТЦУ в Україні). Крім того, працювали з трансферним ціноутворенням і до 2013-го року з клієнтами в Польщі, Нідерландах та інших країнах. У підсумку, досвід роботи по ТЦУ - 10 років.

  • Скільки у Вас замовлень в рік зазвичай проходить?

   В портфеле заказов в годовом объеме - больше 30 проектов в различных сферах ТЦО. Кроме того, наблюдаем, что в последние годы растет интерес к услугам ТЦО и количество наших клиентов из года в год увеличивается.

  • Скільки коштують ваші послуги?

   Замовлення Документації середнього рівня складності (не складної і не простої - звичайної, скажімо так) - 78-85 тис. грн. Залежно від обсягу даних і рівня складності, можлива зміна вартості на +/- відсоток. Кінцева ціна узгоджується в індивідуальному порядку, з урахуванням побажань клієнта.

  • Якщо замовлення за кілька років - чи можлива зміна вартості?

   Так, якщо обсяг замовлення значний, з клієнтом обговорюється надання знижки.

  • А скільки буде коштувати якщо ми замовимо документацію за останні два роки і Звіт про контрольованих операціях?

   На даний момент, у нас є можливість зорієнтувати Вас тільки за середньою вартістю послуг. Більш предметно ми можемо узгодити вартість після отримання Анкети для визначення предмета роботи.

  • Скільки коштує окремо складання Звіту про контрольованих операціях?

   Вартість складання Звіту - 2 000 грн., за умови замовлення документації ТЦУ. Якщо замовлення документації не розглядається - 4000 - 6000 грн. Якщо ви пізніше замовите Документацію по ТЦУ з цього Звіту з контрольованих операціяй - на її підготовку надається знижка з урахуванням раніше замовленого звіту.

  • У вас є рекомендації?

   Ви напевно знаєте, що трансферне ціноутворення націлене на контроль операцій з низькоподатковими юрисдикціями, пов'язаними особами. І жодна компанія, відповідно, не хоче розкривати актуальність ТЦУ для себе. У підсумку, офіційні рекомендації по послугах ТЦУ не надаються. Але, Ви можете обговорити питання, що цікавлять з нашим аудитором (податковим консультантом) і зі змісту спілкування - скласти уявлення про рівень нашої компетенції.

  • Які терміни виконання роботи?

   Терміни обумовлюються індивідуально з клієнтом. При замовленні повного пакету документації по ТЦУ, можливий як терміновий порядок виконання - 1-1,5 місяця, так і не терміновий - від 2-х місяців.

  • У Вас дуже велика анкета, і всю її апріорі не можна заповнити - там є конфіденційна інформація?

   Склад анкети - загальні відомості, без розкриття конкретного змісту суті операцій. Оперуючи навіть ними, Компанія Парето зберігає сувору конфіденційність. Ви заповнюєте тільки ті дані, які вважаєте за необхідне. Більш того, наші фахівці можуть провести анкетування в телефонному режимі і самостійно заповнити анкету на підставі спілкування з Вами.

  Залишились питання? Відповімо!

  Заповніть поля нижче для отримання безкоштовної консультаціі


   КЛІЄНТИ, ДЛЯ ЯКИХ АКТУАЛЬНО ТЦУ

   КОМПАНІЯ ЗАЙМАЄТЬСЯ ЗЕД

   У переліку бізнес сфер клієнта - зовнішньоекономічна діяльність, що включає весь спектр операцій, таких як надання фінансових послуг, імпорт і експорт, операції з нематеріальними активами.

   СЕРЕД КОНТРАГЕНТІВ ЗЕД 

   У число партнерів по зовнішньоекономічній діяльності компанії входять контрагенти-нерезиденти, які є:

   • пов'язаними особами;
   • комісіонерами, за посередництва яких організація здійснює операції з купівлі-продажу товарів, а також робіт або послуг;
   • організаційно-правовими формами, що входять до переліку КМУ;
   • представниками країн, що відносяться до Низькоподатковим юрисдикцій.

   ОБСЯГ здійснювати операції

   Контрольовані операції, вироблені в «обидві сторони» з кожним з контрагентів, в загальному обсязі складають  понад 10 мільйонів гривень.

    

   Валовий дохід КОМПАНІЇ

   Товарообіг організації за звітний період становить понад 150 мільйонів гривень.

    

   ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ

   1. Підготувати та оформити звіт про контрольованих операціях компанії

   2.Подать звіт про контрольованих операціях в Державну фіскальну службу до 01.10.2020

   3.Сформіровать документацію з трансфертного ціноутворення (термін давності - до 7 років).