Опубліковано: 23.09.2020

Оновлено: 21.10.2021

Ми знаємо, що всі наші клієнти та читачі блогу цікавляться особливостями та нововведеннями у сфері трансфертного ціноутворення. Саме тому наші провідні спеціалісти вирішили організувати онлайн зустріч, на якій зосередили увагу на найпоширеніших та найголовніших питаннях. 

Так, 16 вересня пройшов вебінар від консалтингової компанії Pareto на тему “Звіт про контрольовані операції та Документація з трансфертного ціноутворення: точки перетину”. 

Головним спікером заходу був провідний аудитор групи компанії Pareto Роман Барановський, який має профільну та кваліфікаційну освіту, а також 5 років досвіду роботи у сфері трансфертного ціноутворення. Він особисто реалізував 47 проектів. 

Крім того, на вебінарі виступала Ірина Фещенко, яка також є провідним аудитором Департаменту трансфертного ціноутворення групи компанії Pareto. У даній сфері вона працює більше 4 років. 

Основними питаннями, які розглянули спеціалісти, були:

  1. Звіт про контрольовані операції: як уникнути підозри податкової?
  2. Які ризики очікують на підприємство у разі невідповідності між Документацією та Звітом?
  3. Гід по правильному заповненню даних: співставлення Звіту та Документації.
  4. Приклад побудови розділів Документації з ТЦУ по товарним операціям із застосуванням методу Чистого прибутку.

Також після перегляду вебінара ви дізнаєтесь про 12 найпоширеніших невідповідностей, які допускають клієнти під час складання звітів та документації. Крім того, завдяки спеціально розробленим таблицям та додаткам ви зможете наочно ознайомитися з правилами оформлення окремих документів. 

Яка головна особливість? 

Експерти групи компанії Pareto підготували для вас приємний бонус у кінці вебінару. Цікаво дізнатись, що саме? Тоді швидше дивіться повне відео обговорень. 

Замовте безкоштовний аналіз
Вашої Документації по ТЦУ