Опубліковано: 27.06.2022

Оновлено: 27.06.2022

До консалтингової компанії «Парето»  звернулося Товариство з обмеженою відповідальністю з проханням підготувати Звіт з трансфертного ціноутворення.

У цій статті ми розповімо про деякі особливості проведення роботи, а якщо ви бажаєте побачити повний розбір кейсу, тоді відкривайте відео. Олег Івченко, директор компанії, та Ігор Сухоліт, керівник Департаменту трансфертного ціноутворення, докладно розповіли про етапи проєкту й показали, як виглядає Звіт з трансфертного ціноутворення.

Замовник:

До «Парето» звернулася компанія, яка займається імпортом та експортом поліграфічної продукції.

Завдання:

Перед експертом компанії «Парето» було поставлено завдання скласти Звіт з трансфертного ціноутворення, проаналізувавши всі можливі операції щодо імпорту й експорту.

Хід роботи:

Мета — довести, що всі операції відповідають ринковим вимогам, а саме принципу «Витягнутої руки».

На початку своєї роботи фахівець проаналізував діяльність компанії в рамках трансфертного ціноутворення. Отриману інформацію було занесено до Звіту.

Обов’язково в документі зазначаються дані про саму компанію: повна назва, організаційна структура, дочірні компанії, материнська компанія тощо. Цю інформацію експерт запросив безпосередньо в клієнта на початковому етапі роботи.

Також експерт проаналізував зовнішньоекономічну діяльність компанії, визначив умови ринкової кон’юнктури та розглянув окремо операції з імпорту й експорту продукції.

На основі вище отриманої інформації фахівець сформував Звіт, який і було передано замовнику.

У відео, яке ми закріпили вище, ви також зможете побачити деякі корисні поради щодо складання документу та проведення окремих процедур.

Було корисно? Дізнайтесь більше! Наприклад про те, як наші фахівці підготували Документацію з трансфертного ціноутворення для ТОВ «Київ-Профіль».

Замовте безкоштовний аналіз
Вашої Документації по ТЦУ