• 1118-min

  ПІДГОТОВКА ЗВІТІВ І ДОКУМЕНТАЦІЇ ПО ТЦУ

  Заощадимо Ваш час на вивчення нюансів і особливостей підготовки Звіту про К/О і Документації ТЦУ в актуальному звітному періоді

  Детальніше
 • АУДИТ КОНТРОЛЬОВАНИХ ОПЕРАЦІЙ

  Безкоштовно проаналізуємо ваші документи і відповімо на питання –
  які особливості складання Звіту про контрольовані операції
  і Документації ТЦУ для Вашої компанії

  Детальніше
  2495-min

Замовте консультацію трансфертного
ціноутворенню

Можемо взяти ще 3 проекта у цьому місяці. Встигніть замовити послугу оформлення документації по ТЦО та/або Звіту про К/О

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ НАС?

 • Навчання методології ТЦО

  Проводимо безкоштовне навчання методології ТЦО на прикладі Документації клієнта, а не просто здаємо результат робіт

 • Супровід перевірки ТЦО

  Безкоштовний супровід перевірки ДФС Документації ТЦО (письмові відповіді, "інтерв'ю" в органах ДФС і т. д.)

 • Орієнтир на клієнта

  У наступному звітному році у клієнта Парето є можливість замовити актуалізацію документації ТЦО зі знижкою до 50%

 • Досвід

  Більше 60 підготовлених пакетів Документації ТЦО в рік з різних галузей бізнесу

 • Конфіденційність

  Гарантуємо і підтримуємо повну конфіденційність усіх клієнтів

 • Гнучке ціноутворення

  Поетапна оплата, підготовка окремих розділів Документації, погодинна консультація та ін.

Аграрний холдинг, один з лідерів галузі с/г виробництва

Завдання

Підготовка Звіту про контрольовані операції та Документального обґрунтування відповідності принципу «витягнутої руки» ціноутворення в контрольованих операціях експорту с/г продукції за контрактами з резидентами країн з переліку «низькоподаткових юрисдикцій»

Терміни

01.04.16 р - 30.05.16 р

Що зроблено

Підготовлений Звіт про контрольовані операції в законодавчо встановлені терміни із застосуванням методу порівняльної неконтрольованої ціни. Обгрунтовано відповідність цін в контрольованих операціях принципу «витягнутої руки». Висновки підкріплені додатковими аналітичними матеріалами по відповідному сегменту ринку с/г продукції.

Автомобільний холдинг - виробництво автомобілів, дистрибуція авто, післяпродажне обслуговування автомобілів.

Завдання

Підготовка документації ТЦУ по контрольованим операціям виплати відсотків пов'язаним особам нерезидентам, згідно з укладеними договорами довгострокових позик.

Терміни

02.05.16 р. - 27.06.16 р.

Що зроблено

З використанням комплексу програмних продуктів: IQ Capital, Bloomberg, Cbonds проведено дослідження процентних ставок по таким самим договорами позик. Визначено ринковий діапазон таких ставок, який відповідав відсотковими ставками за умовами контрольованих операцій. Результати дослідження, а так само інші дані, згідно вимог Податкового кодексу України, описані в Документації ТЦУ.

Кондитерська фабрика - один з провідних виробників кондитерських виробів в Україні

Завдання

Підготовка документального підтвердження відповідності принципу "витягнутої руки" ціноутворення в контрольованих операціях експорту кондитерської продукції, а також імпорту обладнання для виробництва даної продукції за 2016 рік.

Терміни

22.03.17 р. - 17.06.17 р.

Що зроблено

Підготовлено обгрунтування: рівня валової рентабельності собівартості в операціях продажу кондитерських виробів; значення валової рентабельності собівартості щодо поставки товару за договором комісії; рівня чистої рентабельності витрат по нарахуванню комісійної винагороди в рамках договору комісії щодо поставки товару; значення рентабельності активів за операціями імпорту обладнання.

Перший в Україні виробник ветеринарних препаратів

Завдання

Підготовка Звіту про контрольовані операції, а також Документального обґрунтування відповідності принципу «витягнутої руки» ціноутворення в контрольованих операціях експорту ветпрепаратів за контрактами з пов'язаними особами нерезидентами.

Терміни

03.02.2017р. - 09.04.2017р.

Що зроблено

Для забезпечення підтвердження відповідності умов Контрольованих операцій принципу «витягнутої руки», проведено дослідження результатів діяльності компанії в умовах к/о з продажу ветеринарних препаратів та аналіз її результатів за зіставними компаніями з використанням Методу чистого прибутку.

Провідний виробник вогнетривких виробів для металургійних комбінатів, представництво міжнародної німецької корпораціі

Задача:

Аудит операцій з нерезидентами, перевірка Звіту по контрольованих операціях, підготовка документації ТЦО за операціями імпорту сировини, імпорту обладнання, експорту готової продукції. Операції проводилися із пов'язаною особою засновником.

Терміни:

02.04.2018 р. - 12.05.2018 р.

Що зроблено:

Перевірено умови операцій імпорту та експорту з усіма нерезидентами за відповідний звітний період на предмет контролю з питань трансферного ціноутворення. Перевірено за підсумками аудиту Звіт по контрольованих операціях, складений клієнтом. Проведено дослідження результату діяльності компанії щодо рентабельності активів, рентабельності продажу продукції, рентабельності витрат діяльності. Обґрунтовано умови контрольованих операцій принципом «витягнутої руки» із застосуванням комбінованих методів ТЦО: Ціни перепродажу і Чистого прибутку, Витрати «плюс» і Чистого прибутку, Порівняльної неконтрольованої ціни і Чистого прибутку.

Представництво в Україні ТНК-компанії з виробництва автохіміі

Задача:

Підготовка Звіту по контрольованих операціях, а також Документального обґрунтування відповідності принципу «витягнутої руки» ціноутворення в контрольованих операціях імпорту товару, імпорту сировини для виробництва продукції. Операції проводилися з пов'язаним представником.

Терміни:

03.05.2018 р. - 19.06.2018 р.

Що зроблено:

Для забезпечення підтвердження відповідності умов Контрольованих операцій принципом «витягнутої руки», проведено дослідження результатів діяльності компанії в умовах к / о по імпорту товару, імпорту сировини і аналіз її результатів за порівнянними компаніям з використанням комбінованих методів ТЦО: Методу ціни перепродажу і Методу чистого прибутку.

Імпортер електронних компонентів провідних світових брендів

Задача:

Підготовка Документального обґрунтування відповідності принципу «витягнутої руки» ціноутворення в операціях імпорту товару від контрагента з низькоподатковій юрисдикції - в порядку, передбаченому ст. 39 ПКУ.

Терміни:

10.06.2018 р. - 22.07.2018 р.

Що зроблено:

Для виконання норм п. п. 140.5.4 ПКУ проведено складання документації ТЦО в форматі вимог п. п. 39.4.6 ПКУ, проведено дослідження умов операцій, що вимагають обґрунтування відповідності принципу «витягнутої руки». Проведено дослідження результатів діяльності компанії в умовах операцій з імпорту електронних компонентів. Застосовано комбіновані методи ТЦО: Витрати «плюс» і Чистого прибутку. к / о з продажу ветеринарних препаратів та аналіз її результатів за порівнянними компаніям з використанням Методу чистого прибутку.

Провідний виробник лікеро-горілчаних виробів в Україні.

Завдання:

Підготовка Звіту про контрольованих операціях, а також Документального обґрунтування відповідності принципу «витягнутої руки» ціноутворення в контрольованих операціях імпорту сировини (виноматеріалу) для виробництва продукції. Операції проводилися з контрагентами - резидентами країн з переліку «низькоподаткових» юрісдікцій.

Терміни:

12.07.2018 р - 19.08.2018 г.

Що зроблено:

Підготовлено Звіт по контрольованих операціях по 9-ти контрагентам. Складено 9 томів документації ТЦО. Проведено дослідження ринку функціонування компанії, результатів її діяльності. Для забезпечення підтвердження відповідності умов Контрольованих операцій принципом «витягнутої руки» використано комбіновані методи: Ціни перепродажу і Чистого прибутку.

Один з провідних європейських виробників банківських та інших платіжних карт.

Задача:

Підготовка Звіту по контрольованих операціях та Документального обґрунтування відповідності принципу «витягнутої руки» ціноутворення в контрольованих операціях зі сплати ліцензійних платежів нерезидентам - пов'язаним особам.

Терміни:

09.08.2018 р. - 21.09. 2018 р.

Що зроблено:

Підготовлено Звіт про контрольованих операціях. Складено Документацію ТЦО за підсумками дослідження ліцензійних умов в рамках контрольованих операцій і порівнянних угод. Проведено додатковий аналіз результатів діяльності підприємства після сплати ліцензійних платежів, з метою визначення їх впливу на сплату податку прибуток. Обґрунтовано умови Контрольованих операцій принципом «витягнутої руки» з використанням методу Порівняльної неконтрольованої ціни і методу Чистого прибутку.

Група компаній - один з провідних виробників м'ясо-молочної продукції в Україні.

Завдання:

Підготовка Документального обґрунтування відповідності принципу «витягнутої руки» ціноутворення в контрольованих операціях експорту м'яса в стани Близького Сходу. В угодах брала участь пов'язана особа.

Терміни:

29.08.2018 р. - 19.10.2018 р.

Що зроблено:

Підготовлено 3 томи Документації ТЦО. Проведено дослідження конкурентного середовища компанії та визначено зіставні компанії-конкуренти. З урахуванням результатів діяльності порівнянних компаній проведено підтвердження відповідності умов Контрольованих операцій принципом «витягнутої руки»: використано метод Витрати «плюс» і метод Чистого прибутку.

Представництво в Україні провідного європейського виробника устаткування для функціонування та обслуговування інфраструктури в сфері електроенергетики

Задача:

Аудит операцій з нерезидентами, підготовка Звіту по контрольованих операціях, підготовка документації ТЦО за операціями експорту продукції. Операції проводилися із пов'язаною особою засновником.

Терміни:

08.10.2018 р. - 19.11.2018 р.

Що зроблено:

Перевірено умови операцій імпорту та експорту з усіма нерезидентами за відповідний звітний не предмет контролю з питань трансфертного ціноутворення. Підготовлено за підсумками аудиту Звіт про контрольованих операціях. Проведено дослідження результату діяльності компанії щодо експорту продукції. Обґрунтовано умови контрольованих операцій принципом «витягнутої руки» із застосуванням комбінованих методів ТЦО: Витрати «плюс» і Чистого прибутку.

Один з провідних операторів ринку страхування в Україні

Завдання:

Підготовка Звіту по контрольованих операціях, підготовка документації ТЦО за операціями сплати відсотків по кредитах. Операції проводилися із пов'язаною особою.

Терміни:

08.11.2018 р. - 22.12.2018 р.

Що зроблено:

Складено Звіт по контрольованих операціях, ідентифіковано дані про пов'язаній особі в нормативно передбаченому порядку. Проведено дослідження порівнянних угод з використанням міжнародних баз: Bloomberg, IQ Capital, RUSLANA. Обґрунтовано відповідність умов контрольованих операцій принципом «витягнутої руки» із застосуванням комбінованих методів ТЦО: Порівняльна неконтрольованої ціни і Чистого прибутку.

worktild6330-3962-4532-a530-636665646538__2d3a83a4f250de940edctild6137-3936-4462-a566-343262363062__cookiejellydesserttild3738-6336-4337-b731-356365373135__e06aa39021e248d5928bbg-img-1nanotec4Computer Circuit Boardalcohol_store-1122f80d6323f28eMeat_products_Cheese_Nuts_Quark_curd_cottage_512074_2560x1440216d4c7243c0db9b638e7f709eb5163cImage_1_1
 • безкоштовна
  консультація

  за наявними операціями і відповімо на всі актуальні для Вас питання

 • економія
  вашого часу

  на вивчення нюансів і особливостей підготовки Звіту про К/О і Документації ТЦО в актуальному звітному періоді

 • чітка
  стратегія

  для Вашої компанії в спілкуванні з податковою службою з питань ТЦО

ПИТАННЯ , ЯКІ НАМ ЗАДАЮТЬ

 • Який у Вас досвід?

  В сфері ТЦО працюємо з 2013-го року (практично, з дати впровадження ТЦО в Україні). Крім того, працювали з трансферним ціноутворенням і до 2013-го року з клієнтами в Польщі, Нідерландах та інших країнах. У підсумку, досвід роботи по ТЦО - 10 років.

 • Скільки у Вас замовлень в рік зазвичай проходить?

  У портфелі замовлень в річному обсязі - більше 30 проектів в різних сферах ТЦО. Крім того, спостерігаємо, що в останні рік зростає інтерес до послуг ТЦО і кількість наших клієнтів з рік-у-рік збільшується.

 • Скільки коштують ваші послуги?

  Замовлення Документації середнього рівня складності (не складної і не простої - звичайної, скажімо так) - 78-85 тис. грн. Залежно від обсягу даних і рівня складності, можлива зміна вартості на +/- відсоток. Кінцева ціна узгоджується в індивідуальному порядку, з урахуванням побажань клієнта.

 • Якщо замовлення за кілька років - чи можлива зміна вартості?

  Так, якщо обсяг замовлення значний, з клієнтом обговорюється надання знижки.

 • А скільки буде коштувати якщо ми замовимо документацію за останні два роки і Звіт про контрольованих операціях?

  На даний момент, у нас є можливість зорієнтувати Вас тільки за середньою вартістю послуг. Більш предметно ми можемо узгодити вартість після отримання Анкети для визначення предмета роботи.

 • Скільки коштує окремо складання Звіту про контрольованих операціях?

  Вартість складання Звіту - 2 000 грн., за умови замовлення документації ТЦО. Якщо замовлення документації не розглядається - 4000 - 6000 грн. Якщо ви пізніше замовите Документацію по ТЦО з цього Звіту з контрольованих операціяй - на її підготовку надається знижка з урахуванням раніше замовленого звіту.

 • У вас є рекомендації?

  Ви напевно знаєте, що трансферне ціноутворення націлене на контроль операцій з низькоподатковими юрисдикціями, пов'язаними особами. І жодна компанія, відповідно, не хоче розкривати актуальність ТЦО для себе. У підсумку, офіційні рекомендації по послугах ТЦО не надаються. Але, Ви можете обговорити питання, що цікавлять з нашим аудитором (податковим консультантом) і зі змісту спілкування - скласти уявлення про рівень нашої компетенції.

 • Які терміни виконання роботи?

  Терміни обумовлюються індивідуально з клієнтом. При замовленні повного пакету документації по ТЦО, можливий як терміновий порядок виконання - 1-1,5 місяця, так і не терміновий - від 2-х місяців.

 • У Вас дуже велика анкета, і всю її апріорі не можна заповнити - там є конфіденційна інформація?

  Склад анкети - загальні відомості, без розкриття конкретного змісту суті операцій. Оперуючи навіть ними, Компанія Парето зберігає сувору конфіденційність. Ви заповнюєте тільки ті дані, які вважаєте за необхідне. Більш того, наші фахівці можуть провести анкетування в телефонному режимі і самостійно заповнити анкету на підставі спілкування з Вами.

Залишились питання? Відповімо!

Заповніть поля нижче для отримання безкоштовної консультаціі