Опубліковано: 17.11.2021

Оновлено: 17.11.2021

Часто ми чуємо питання – навіщо переплачувати за послуги експертів, якщо можна самостійно підготувати всю необхідну Документацію з трансфертного ціноутворення? Так, ви можете виконати все самостійно, не звертаючись за допомогою до експертів. Але чи впевнені ви, що отриманий результат вас задовольнить?

У цій статті ви дізнаєтеся, чому варто скористатися послугами професійного аудитора та за що ви взагалі платите гроші.

Час – гроші

Погодьтеся, що розібратися з усіма тонкощами та правилами складання Документації рядовому співробітнику буде досить складно. У свою чергу, експерти з питань ТЦУ знають усі нюанси та тонкощі.

Крім того, підготовка Документації потребує великих трудових затрат, а саме групи фахівців (це юристи, маркетологи, економічні аналітики).  І не кожна компанія готова професійно підійти до цього питання.

Саме в таких випадках раціональним рішенням буде звернутися за допомогою до кваліфікованих експертів, адже від вас потрібно лише надати необхідний пакет документів, а решту роботи виконають за вас.

Професійний підхід

Звичайно ж, кваліфікований фахівець має більше знань і досвіду у сфері трансфертного ціноутворення, ніж звичайна людина. Тому, коли процедурами з ТЦУ займається професіонал, ймовірність припущення помилки дуже низька, а може взагалі дорівнює нулю.

Крім того, якщо ви вирішите провести процедуру самостійно, у вас виникне ряд запитань, на які ви не завжди зможете знайти відповіді.

Безкоштовне навчання

Звернувшись за допомогою до експертів Парето, ви отримаєте не тільки правильно підготовлені документи або професійно виконані процедури, але й фахівці розкажуть вам основні нюанси та правила ведення ТЦУ.

Кожному клієнту ми надаємо безкоштовне навчання, під час якого ви дізнаєтесь про всі базові поняття та принципи.

Професійний супровід

Підготовка Документації з ТЦУ – це не разова послуга. Водночас ви отримаєте абсолютно безкоштовний супровід Документації під час перевірки податковими органами.

Фахівці завжди будуть на зв’язку та в будь-який момент у разі потреби зможуть надати додаткові роз’яснення, що також є великою перевагою.

Чому варто звернутися за допомогою до Парето?

Компанія Парето надає послуги у сфері трансфертного ціноутворення понад 8 років, саме тому наша команда вважається однією з лідерів не лише у Києві, а й по всій Україні.

Наша головна мета – довести, що українські компанії у сфері фінансового консалтингу можуть претендувати на місце на міжнародному ринку.

Професіоналізм, своєчасність, доступність, відкритість, конфіденційність та індивідуальний підхід – головні засади роботи кожного нашого співробітника!

Замовте безкоштовний аналіз
Вашої Документації по ТЦУ