Замовити зворотній дзвінок
Наші спеціалісти відповідаюсть на протязі 2 годин в робочій час

АУДИТ КОНТРОЛЬОВАНИХ ОПЕРАЦІЙ

Безкоштовно проаналізуємо ваші документи і відповімо на питання -
які особливості складання Звіту про контрольовані операції
і Документації ТЦУ для Вашої компанії
Замовте безкоштовний аудит контрольованих операцій
* Зазвичай наші фахівці відповідають на протязі години в робочий час
* Перед відправкою - переконайтеся, що ввели все правильно
Чому варто вибрати нас?
Навчання методології ТЦУ
Проводимо безкоштовне навчання методології ТЦУ на прикладі Документації клієнта, а не просто здаємо результат робіт
Супровід перевірки ТЦУ
Безкоштовний супровід перевірки ДФС Документації ТЦУ (письмові відповіді, "інтерв'ю" в органах ДФС і т. д.)
Орієнтир на клієнта
У наступному звітному році у клієнта Парето є можливість замовити актуалізацію Документації ТЦУ зі знижкою до 50%
Досвід
Більше 60 підготовлених пакетів Документації ТЦУ в рік з різних галузей бізнесу
Конфіденційність
Гарантуємо і підтримуємо повну конфіденційність усіх клієнтів
Гнучке ціноутворення
Поетапна оплата, підготовка окремих розділів Документації, погодинне консультування та ін.

У більшості випадків, ми відкриваємо для компаній невідомі їм раніше аспекти
контролю в сфері ТЦУ

Безкоштовно проаналізуємо ваші документи і відповімо на питання - які особливості складання Звіту про контрольовані операції та Документації ТЦУ для Вашої компанії
Ваша вигода від аналізу Документації по ТЦУ
Не візьмемо з вас грошей. І ні, ми не включимо їх в інші послуги.
Отримаєте професійну консультацію з усіх актуальних для Вас питань в сфері ТЦУ
Точно визначитеся з особливостями контролю ТЦУ для Вашої компанії
Як ми проводимо безкоштовний Аудит К/О?
1
Виявляємо потребу в режимі телефонної консультації
2
Проводимо анкетування
3
Виїзд фахівця, усна консультація
4
Проводимо безкоштовний аудит операцій з нерезидентами
5
Формуємо висновок про наявність контрольованих операцій
6
Надання письмової консультації (за погодженням з клієнтом)
Приклади наших проектів по ТЦУ
Клієнт: Фармацевтична корпорація - розробник, виробник і експортер медичних препаратів для власної оптово-роздрібної мережі в Європі і Азії, в т. ч. - один з лідерів фармацевтичного ринку України
Завдання: Підготовка документації для обґрунтування ціноутворення принципу «витягнутої руки» в операціях експорту медичних препаратів в країни з переліку «низькоподаткових юрисдикцій».

Терміни: 10.06.16 р. - 08.08.16 р.

Що зроблено: Підготовлена Документація з використанням рекомендацій ОЕСР - застосована комбінація методів ТЦУ: Метод порівняльної неконтрольованої ціни і Метод чистого прибутку. В результаті обгрунтовано відповідність ціноутворення в к/о умовам порівнянних незалежних операцій, що свідчило про відповідність такого ціноутворення принципу «витягнутої руки».
Клієнт: Аграрний холдинг, один з лідерів галузі с/г виробництва
Завдання: Підготовка Звіту про контрольовані операції та Документального обґрунтування відповідності принципу «витягнутої руки» ціноутворення в контрольованих операціях експорту с/г продукції за контрактами з резидентами країн з переліку «низькоподаткових юрисдикцій»

Терміни: 01.04.16 р - 30.05.16 р

Що зроблено: Підготовлений Звіт про контрольовані операції в законодавчо встановлені терміни із застосуванням методу порівняльної неконтрольованої ціни. Обгрунтовано відповідність цін в контрольованих операціях принципу «витягнутої руки». Висновки підкріплені додатковими аналітичними матеріалами по відповідному сегменту ринку с/г продукції.
Клієнт: Автомобільний холдинг - виробництво автомобілів, дистрибуція авто, післяпродажне обслуговування автомобілів.
Завдання: Підготовка документації ТЦУ по контрольованим операціям виплати відсотків пов'язаним особам нерезидентам, згідно з укладеними договорами довгострокових позик.

Терміни: 02.05.16 р. - 27.06.16 р.

Що зроблено: З використанням комплексу програмних продуктів: IQ Capital, Bloomberg, Cbonds проведено дослідження процентних ставок по таким самим договорами позик. Визначено ринковий діапазон таких ставок, який відповідав відсотковими ставками за умовами контрольованих операцій. Результати дослідження, а так само інші дані, згідно вимог Податкового кодексу України, описані в Документації ТЦУ.
Клієнт: Кондитерська фабрика - один з провідних виробників кондитерських виробів в Україні
Завдання: Підготовка документального підтвердження відповідності принципу "витягнутої руки" ціноутворення в контрольованих операціях експорту кондитерської продукції, а також імпорту обладнання для виробництва даної продукції за 2016 рік.

Терміни: 22.03.17 р. - 17.06.17 р.

Що зроблено: Підготовлено обгрунтування: рівня валової рентабельності собівартості в операціях продажу кондитерських виробів; значення валової рентабельності собівартості щодо поставки товару за договором комісії; рівня чистої рентабельності витрат по нарахуванню комісійної винагороди в рамках договору комісії щодо поставки товару; значення рентабельності активів за операціями імпорту обладнання.
Клієнт: Перший в Україні виробник ветеринарних препаратів
Завдання: Підготовка Звіту про контрольовані операції, а також Документального обґрунтування відповідності принципу «витягнутої руки» ціноутворення в контрольованих операціях експорту ветпрепаратів за контрактами з пов'язаними особами нерезидентами.

Терміни: 03.02.2017р. - 09.04.2017р.

Що зроблено: Для забезпечення підтвердження відповідності умов Контрольованих операцій принципу «витягнутої руки», проведено дослідження результатів діяльності компанії в умовах к/о з продажу ветеринарних препаратів та аналіз її результатів за зіставними компаніями з використанням Методу чистого прибутку.
Все ще сумніваєтесь?
Замовляючи безкоштовну діагностику контрольованих операцій вашої компанії, ви купуєте впевненість у правильності своїх дій щодо дотримання законодавчих вимог до контролю ТЦУ
Ми поділимося досвідом і в тому числі заощадимо ваш час на вивчення нюансів і особливостей ТЦУ в актуальному звітному періоді
Завдяки оптимальному аналізу операцій з метою контролю ТЦУ, Ви оптимізуєте свої витрати: ми запропонуємо кілька варіантів рішень - від «бюджетного» до «перестрахувального»
Питання, які нам задають:
Який у Вас досвід?
У сфері ТЦУ працюємо з 2013-го року (практично, з дати впровадження ТЦУ в Україні). Крім того, працювали з трансферним ціноутворенням і до 2013-го року з клієнтами в Польщі, Нідерландах та інших країнах. У підсумку, досвід роботи по ТЦУ - 10 років.
Скільки у Вас замовлень в рік зазвичай проходить?
У портфелі замовлень в річному обсязі - більше 60 проектів в різних сферах ТЦУ. Крім того, спостерігаємо, що в останні рік зростає інтерес до послуг ТЦУ і кількість наших клієнтів з ріком в рік збільшується.
Скільки коштують Ваші послуги?
Замовлення Документації середнього рівня складності (не складної і не простої - звичайної, скажімо так) - 78-85 тис. грн. Залежно від обсягу даних і рівня складності, можлива зміна вартості на +/- відсоток. Кінцева ціна узгоджується в індивідуальному порядку, з урахуванням побажань клієнта.
Якщо замовлення за кілька років - чи можлива зміна вартості?
Так, якщо обсяг замовлення значний, з клієнтом обговорюється надання знижки.
А скільки буде коштувати якщо ми замовимо документацію за 2015 і 2016-ий роки і Звіт про контрольовані операції?
На даний момент, у нас є можливість зорієнтувати Вас тільки за середньою вартістю послуг. Більш предметно ми можемо узгодити вартість після отримання Анкети для визначення предмета роботи.
А скільки коштує окремо складання Звіту про контрольовані операції?
Вартість складання Звіту - 2 000 грн., За умови замовлення документації ТЦУ. Якщо замовлення документації не розглядається - 4000 - 6000 грн. Якщо ви пізніше замовите Документацію по ТЦУ з цього Звіту про контрольованих операціях - на її підготовку надається знижка з урахуванням раніше замовленого звіту.
У вас є рекомендації?
Ви напевно знаєте, що трансферне ціноутворення націлене на контроль операцій з низькоподатковими юрисдикціями, пов'язаними особами. І жодна компанія, відповідно, не хоче розкривати актуальність ТЦУ для себе. У підсумку, офіційні рекомендації по послугах ТЦУ не надаються. Але, Ви можете обговорити питання, що цікавлять з нашим аудитором (податковим консультантом) і зі змісту спілкування - скласти уявлення про рівень нашої компетенції.
Які терміни виконання роботи?
Терміни обумовлюються індивідуально з клієнтом. При замовленні повного пакету документації по ТЦУ, можливий як терміновий порядок виконання - 1-1,5 місяця, так і не терміновий - від 2-х місяців.
У Вас дуже велика анкета, і всю її в принципі не можна заповнити - там є конфіденційна інформація.
Склад анкети - загальні відомості, без розкриття конкретного змісту суті операцій. Оперуючи навіть ними, Компанія Парето зберігає сувору конфіденційність. Ви заповнюєте тільки ті дані, які вважаєте за необхідне. Більш того, наші фахівці можуть провести анкетування в телефонному режимі і самостійно заповнити анкету на підставі спілкування з Вами.
Залишилися питання? Відповімо:
Задайте своє питання і ми постараємося на нього відповісти
Відповідь прийде вам на пошту, обов'язково перевірте правильність введених даних перед відправкою
* Зазвичай наші фахівці відповідають на протязі 2 годин на робочий час
Наші контакти:
м. Київ, вул. Миколи Василенка, буд. 7, оф. 302

(044) 361-99-79

office@tco-audit.com.ua
Графік работы:
Пн-Пт 9.00-18.00
Ми не збираємо особисту інформацію про Вас, коли Ви заходите на наш сайт. Ви можете анонімно переглядати сайт. Проте, Ваш браузер все ж автоматично повідомляє нам тип комп'ютера і операційної системи, які Ви використовуєте. Єдина особиста інформація про Вас, яку ми отримуємо, це ті дані, які Ви добровільно надаєте при заповненні форм. При заповненні форм на сайті у Вас запитають персональну інформацію, таку як ім'я, номер телефону. Надання такої інформації у відповідь на запит здійснюється Вами виключно добровільно. Надана Вами інформація використовується щоб надати ті послуги, які Ви самі запитуєте.
Made on
Tilda